İnsan Kaynakları

İş Tanımı

Medikal cihaz, medikal sarf, proses ve analitik ürünleri Türkiye temsilcisi olan şirketimizin açık kadrolarında görevlendirmek üzere Satış/pazarlama temsilcileri ve uzmanları, ayrıca dış ticaret departmanımızda görevlendirilmek üzere İthalat destek uzmanı aranmaktadır.
Alanındaki pazar liderliği konumunu korumayı hedefleyen firmamızın, 40 yıllık başarılı geçmişine uygun ve artı değer katacağına inanacağımız adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

 

Aranan Nitelikler

Medikal Satış/Pazarlama Uzmanı:

Yüksek Teknoloji ürünü medikal sarf malzemeleri aktif satış ve pazarlamasında çalışacak, iyi derecede İngilizce bilen, biyomedikal, fizik, elektronik ve kimya mühendisleri aranmaktadır.

Medikal Satış/Pazarlama Temsilcisi:

Yüksek Teknoloji ürünü medikal sarf malzemeleri aktif satış ve pazarlamasında çalışacak,  2 senelik biyomedikal yüksekokul mezunları ile yüksekokulların biyomedikal,  medikal pazarlama ve tıbbi mümessillik bölümleri ve benzeri bölümler ile meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezunlar aranmaktadır.

Medikal Cihaz Satış/Pazarlama Uzmanı:

Yüksek Teknoloji ürünü medikal cihaz malzemeleri aktif satış ve pazarlamasında çalışacak, (tercihen iyi derecede İngilizce bilen), biyomedikal, fizik, elektronik mühendisleri ve  Fizyoterapistler aranmaktadır.

İthalat Destek Uzmanı:

İthalat, gümrükleme ve lojistik konularında deneyimli, iyi derecede İngilizce bilen, çözüm odaklı çalışabilecek genç, dinamik çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 

Ortak Özellikler:

1. İstanbul-Anadolu yakasında ikamet etmek.

2. B tipi ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabilmek.

3. Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmamalıdır.

 

Tercih Sebepleri:

A) İyi derecede İngilizce bilmek.

B) İnsan ilişkilerinde başarılı olmak ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilmek.

C) Esnek çalışma saatlerine uyabilmek ve seyahat engeli olmamak.

D) Kendine güveni tam ve analitik öngörüsü kuvvetli.

E) Sigara kullanmayan.

 

Öz geçmişinizi bu adrese gönderebilirsiniz.