Medikal Sarf

SESA bünyesinde bulunan sarf malzemeleri grubu, çok geniş bir ürün yelpazesi ve buna bağlı olarak geniş bir kullanıcı kitlesine hitabeden bu dinamik pazarda, diğer SESA gruplarında olduğu gibi genç ve tecrübeli kadrosuyla tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Çeşitli hastalıkların teşhis ve tedavisi amacıyla kullanılan yüksek teknoloji ürünü sarf malzemeleri, SESA güvencesiyle Türk Tıp Camiasının hizmetine sunulmaktadır.

Sarf grubu, SESA felsefesine parallel olarak daima en yeni ve gelişmiş tıp tekniklerinin Türkiye’ye tanıtılmasında öncü rolünü üstlenmiştir. Deneyimli ve dinamik kadrosu, gelişmiş ülkelerde uygulanan yenilikleri sürekli takip ederek, bu yeni tekniklerin Türkiye’ye getirilmesi ve kullanımı konusunda hekimlere destek vermektedir. SESA 48 yılı aşkın süre içinde bir çok yeniliği Türk Tıbbı’nın hizmetine sunmuştur.

Güçlü mali yapısı sayesinde, geniş bir ürün yelpazesinin stoklarında bulunduran sarf grubu, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana bürolarındaki organizasyonu ve tüm yurt sathındaki yaygın bayi teşkilatı ile Türkiye’nin her noktasındaki kullanıcılara en hızlı ve etkili hizmeti verebilmektedir.

Temsilcilikler,